افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ --- کد خبر ۷۷

افتتاح شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران 

فروشگاه مبلمان آقایی یکی از قدیمی ترین فروشگاه ها و نمایندگان شرکت لیو در قلب بورس مبلمان اداری در حسن آباد تهران میباشد.

در جلسات و بازدیدهای دوره ای شرکت لیو با مدیران فروشگاه های آقایی دو طرف علاقه مند به همکاری های بیشتر شده که یکی از راهکارهای آن معرفی بهتر و بیشتر محصولا ت لیو در این فروشگاه و دیگری،آموزش پرسنل فروشگاه ها شناخته شد. به همین منظور مقرر شد شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه جهان چیدمان گستر کیش (آقایی) با هدف چیدمان صحیح و مناسب صندلی و مبل های اداری دایر گردد که این کار در دیماه 1397 اجرایی گردید.

همچنین طی یک دوره آموزشی کارشناسان فروش این فروشگاه ها در محل دفتر مرکزی لیو با محصولات و ویژگی های آن آشنا شدند.

   

 

در نهایت شوروم اختصاصی لیو در این فروشگاه در دی ماه 1397 با حضور مدیران ارشد لیو و کارکنان بازاریابی و فروش  افتتاح گردید.

 

 افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران افتتاحیه شوروم اختصاصی لیو در فروشگاه آقایی تهران
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی