بازدید رایگان خدمات پس از فروش لیو از باغ کتاب تهران

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ --- کد خبر ۷۲

بازدید رایگان خدمات پس از فروش لیو از محصولات این شرکت در باغ کتاب تهران

پروژه ی تجهیز باغ کتاب تهران با محصولات لیو ، یکی دیگر از پروژه های بزرگ انجام شده توسط این شرکت است که در  سال 1395 انجام گرفته است .

بخش ساختمانی باغ کتاب تهران دارای متراژ حدود 65 هزار متر مربع است.

       

لمکده ی باغ کتاب

لمکده ی باغ کتاب در طبقه ی همکف ساختمان اصلی ،واقع شده است .لمکده فضایی است که جهت استراحت بازدید گنندگان و ایجاد یک فضای صمیمی برای گفتگوی دوستانه و البته مطالعه واستفاده از رایانه شخصی آنها ایجاد شده است. اما بخش اصلی تشکیل دهنده و سازنده ی لمکده، محصولات سری کازوی لیو هستند . کازوی ها شامل قطعات مختلف مبلمان، شامل نشمین، پشتی و دیواره های جدا کننده با اندازه های مختلف هستند که ضمن ایجاد یک فضای مدرن ،امکان استراحت کاربران در این فضا را فراهم کرده است .

سالن همایش

سالن های همایش این مجموعه نیز با صندلی های سری Q40 این مجموعه تجهیز شده است که دارای قابلیت جمع شوندگی و همچنین چیدمان روی یکدیگر هستند . این قابلیت ها ،امکان  جمع آوری و انبار کردن تعداد بسیار زیادی از این صندلی را برای مجموعه ی باغ کتاب فراهم کرده تا بتوانند برای مناسبت های مختلف و در مکان های مختلف چیدمان سالن اجتماعات را ایجاد کنند.

 

بخش اداری 

بخش اداری ، فروشگاهی و انتظامات و ... با صندلی های کارمندی سری A50  تجهیز شده است. دوخت جذاب، فریم فلزی درخشان و هم چنین طراحی ارگونومیک این صندلی ها رضایت کارکنان این مجموعه را جلب کرده است.

 

بازدید رایگان و ارائه خدمات پس از فروش در تاریخ 13 آذرماه 1397

شرکت لیو در راستای جلب رضایت و همراهی با مشتریان خود ، همواره اقدام به بازدید و ارائه خدمات پس از فروش دوره ای به آن ها می نماید.

از این رو روز سه شنبه مورخ 13 آبان 1397 تیم خدمات پس از فروش به همراه تیم بازاریابی و تبلیغات مبلمان اداری  لیو به این مجموعه مراجعه کرده و ضمن بررسی وضعیت موجود محصولات ، به ارائه خدمات پرداخته و با مسئولین و کارکنان این مجموعه دیدار کردند.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی